W sobotę 18 marca br. na hali widowiskowo – sportowej w Tarnowie odbył się I Halowy Turniej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów. Do rywalizacji w turnieju zgłosiło się 12 drużyn – 120 zawodników między innymi z:

1. KMP Tarnów
2. KPP Zakopane
3. KMP Nowy Sącz
4. KPP Sycha Beskidzka
5. KPP Limanowa
6. KPP Brzesko
7. KPP Bochnia
8. KPP Nowy Targ
9. OPP KWP Kraków
10. KPP Wadowice
11. KPP Oświęcim
12. KWK KWP Kraków

Zacięta rywalizacja trwała przez kilka godzin. Awans z grup uzyskały po dwie najlepsze drużyny. W meczu półfinałowym po rzutach karnych nasza drużyna wygrała z OPP Kraków. Z drugiego meczu półfinałowego zwycięsko, również po rzutach karnych wyszła drużyna KPP Bochnia pokonując KPP Oświęcim.

W najważniejszym meczu finałowym zagrali policjanci z KPP Limanowa, którzy nie dali szans KPP Bochnia i wygrali 4:1. I tak miejsca na podium zajęli:

I miejsce KPP Limanowa
II miejsce KPP Bochnia
III miejsce KPP Oświęcim

Zawodnicy z Limanowej uzyskali również indywidualne wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju, którym został Krzysztof Jabłoński. Turniej był bardzo emocjonujący i stojący na wysokim poziomie. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i okolicznościowe nagrody. Wręczenia pucharów i nagród dokonali: Przewodniczący Zarządu Województwa Małopolskiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Grzegorz Gubała oraz Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusz Dymura. Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy!!

 

mł.asp. Jolanta Mól
Oficer Prasowy
KPP w Limanowej