Jeszcze cały czas świętujemy „Dzień Dziecka 2024” i trudno nie wspomnieć o wyjątkowym wydarzeniu, które odbyło się 8 czerwca na terenie 16 Batalionu Powietrznodesantowego w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82. Impreza, która przyciągnęła tłumy gości, odbyła się przy pięknej pogodzie, co tylko dodało jej uroku i sprawiło, że radość najmłodszych i ich rodziców była bezcenna. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez 16 Batalion Powietrznodesantowy w Krakowie, Komendę Miejską Policji w Krakowie, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KMP w Krakowie. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu udało się stworzyć niezapomniany dzień pełen atrakcji i radości.

Dzień Dziecka to święto pełne radości i uśmiechu, dlatego organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które zapewniły dzieciom niezapomniane wrażenia. Każdy mały uczestnik znalazł coś dla siebie: ekscytująca zjeżdżalnia linowa, zabawy i ochłoda w wodnym labiryncie, strzelnica ASG, wspinaczka na najwyższą wieżę zbudowaną z skrzynek, ścianka wspinaczkowa, kreatywne zajęcia plastyczne i malowanie twarzy, miasteczko ruchu drogowego, fascynujące pokazy tresury psów służbowych, stanowisko kryminalistyczne, prezentacja nowoczesnego sprzętu strażackiego, policyjnego i wojskowego, skakanie i zjeżdżanie na dmuchanych atrakcjach oraz konkursy, gry i zabawy dla dzieci i rodziców. Nie zapomniano również o miłośnikach dobrego jedzenia. Dla wszystkich uczestników serwowano przepyszną wojskową grochówkę, która dodała energii do dalszej zabawy.

Mundurowy Dzień Dziecka 2024 był wydarzeniem pełnym radości, uśmiechów i niezapomnianych chwil. Piękna pogoda, bogactwo atrakcji oraz ogromne zainteresowanie gości sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci najmłodszych i ich rodziców. Dziękujemy organizatorom i sponsorom za stworzenie tak wspaniałego święta i już nie możemy się doczekać kolejnych edycji!

zdjecia: G. Gubała/A. Juszczak