27 kwietnia 2024 roku Zarząd OT Emerytów i Rencistów NSZZ Policjantów woj. małopolskiego we współpracy z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Nowym Sączu zorganizował niezapomnianą wycieczkę rekreacyjno — wypoczynkową dla członków oraz ich rodzin. Program wydarzenia był bogaty w atrakcje, które miały na celu zapewnienie uczestnikom pełnego relaksu oraz dobrze spędzonego czasu.

Spacer po zaporze w Niedzicy i zwiedzanie zamku

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie malowniczej zapory w Niedzicy oraz dolnej zewnętrznej części zamku z przewodnikiem. Uczestnicy mogli poznać historię tego miejsca oraz podziwiać jego architekturę i piękno otaczającej przyrody.

Kąpiele relaksacyjne na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej

Po wycieczce po zamku uczestnicy udali się do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie czekały na nich baseny termalne. Przez 3,5 godziny mogli się zrelaksować, korzystając z dobrodziejstw wód termalnych, co stanowiło doskonałą okazję do odprężenia się po codziennych trudach.

Obiad w “Zajeździe Kulinarnym Przysmak” w Harklowej

Następnie uczestnicy udali się na obiad do urokliwego “Zajeździe Kulinarnym Przysmak” w Harklowej. Tam czekał na nich smaczny i obfity posiłek, który dostarczył energii na dalsze atrakcje dnia.

Góralskie granie i śpiewy

Po obiedzie nie zabrakło rozrywki – wszyscy mogli skosztować kawy, herbaty oraz napojów, a także posłuchać góralskiego grania i śpiewów, które dodatkowo umiliły czas spędzony w “Zajeździe Kulinarnym Przysmak”.

Powrót zrelaksowanych uczestników

W godzinach wieczornych zadowoleni i wypoczęci uczestnicy wycieczki powrócili do Nowego Sącza, niosąc ze sobą wiele miłych wspomnień i wrażeń z tego wyjątkowego dnia. Wycieczka rekreacyjno-wypoczynkowa organizowana przez Zarząd OT Emerytów i Rencistów NSZZ Policjantów woj. małopolskiego we współpracy z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Nowym Sączu okazała się pełnym sukcesem, zapewniając uczestnikom niezapomniane chwile relaksu oraz wspólne, rodzinne przeżycia.

żródło: https://emerytpolicjinszpns.pl/