Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KWP w Krakowie ma ogromną przyjemność zaprosić Was do skorzystania z wyjątkowej promocji na spektakle teatralne w Nowohuckim Centrum Kultury, znajdującym się przy al. Jana Pawła II 232. Dla naszych członków przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki, abyście mogli cieszyć się niezapomnianymi chwilami kulturalnymi w wyjątkowym otoczeniu.

Nowohuckie Centrum Kultury to miejsce, gdzie sztuka łączy się z emocjami, a teatralne przedstawienia przenoszą nas w świat magicznych historii. Dlatego zachęcamy Was do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i podzielenia się tym doświadczeniem ze swoimi najbliższymi. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz zrelaksowania się po trudach codziennej służby.

Wystarczy, kontakt pod numerem telefonu 478354126, aby otrzymać hasło i skorzystać z wyjątkowych rabatów.

Odkryjcie magię teatru razem z nami!

GRAŻYNA AUGUŚCIK – “2 THE LIGHT”

23 listopada (czwartek), g. 19.00 || Scena NCK

Piosenkarka, kompozytorka, aranżerka i producentka Grażyna Auguścik zdobyła uznanie i podziw krytyków muzycznych, entuzjastów jazzu, a nawet nie-jazzowej publiczności. Jest jedną z najbardziej intrygujących współczesnych wokalistek na światowej scenie jazzowej. Jej nieuchwytny styl rzuca wyzwanie tradycyjnym definicjom jazzu oraz pokazuje wokalistkę i muzykę bez granic. Jej niekonwencjonalne podejście do adaptowania dzieł klasycznych jest hołdem dla ich autorów i jednocześnie przygodą na niezbadane terytorium.

Bilet 30 zł –  dla członków  NSZZ Policjantów woj. małopolskiego

NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI:

PIEŚNI PIWNICY POD BARANAMI

7 grudnia (czwartek), g. 18.00 || Scena NCK

Recital złożony z piwnicznych utworów jest naturalną konsekwencją czasu spędzonego przez Agatę Ślazyk w legendarnym kabarecie. Artystka wybrała z piwnicznego archiwum pieśni, które w pełni zgadzają się z jej emocjami i doświadczeniem. Połączenie temperamentu z wrażliwością wokalistki owocuje tym, że znane piwniczne utwory uzyskują świeży, oryginalny, niezwykle przejmujący wyraz. Wszystkie pieśni tego koncertu zaistniały na scenie Kabaretu Piwnica pod Baranami.

Bilet 25 zł –  dla członków  NSZZ Policjantów woj. małopolskiego

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ:

DOROTA KUZIELA, JACEK GUTRY

14 grudnia (czwartek), g. 18.00 || sala kameralna 203

Dorota Kuziela – skrzypaczka, wokalistka, poetka, kompozytorka, multiinstrumentalistka: tych pięć elementów składa się na najlepszej próby bardessę, pieśniarkę, songwriterkę. Wiolinistykę studiowała na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, jako poetka i tekściarka jest natomiast samoukiem.
Jacek Gutry – śpiewający autor, twórca piosenek, ale też literatury dziecięcej, gitarzysta; nagradzany na konkursach i festiwalach zarówno poetyckich, jak i kabaretowych.

Bilet 20 zł –  dla członków  NSZZ Policjantów woj. małopolskiego

TRE VOCI THE BEST OF KONCERT SYLWESTROWY

31 grudnia (niedziela), g. 21.00 || Scena NCK

Zdobywcy Złotej Płyty w kategorii Muzyka poważna – TRE VOCI – zapraszają na jedyny w swoim rodzaju wieczór sylwestrowy!
Voytek, Mikołaj i Miłosz czyli Tenorzy nowej generacji to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili na polskie estrady gatunek classical crossover i przełamali stereotyp śpiewaka operowego. Koncertują na całym świecie, a bilety na ich występy są wyprzedawane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

Sylwestrowy koncert TRE VOCI to niezwykła podróż po muzycznych nastrojach od włoskiego Portofino po Nowy Jork. Tenorzy połączą w nim operowe brzmienia głosów z przebojami muzyki popularnej. Przywrócą do życia szlagiery i nadadzą im nową jakość. Muzyka filmowa, musical, ballady rockowe, piosenka włoska, bossanovy i latynoskie rytmy… to wszystko złoży się na niezwykły wieczór i zakończenie roku z TRE VOCI – artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru.
Podczas koncertu przewidziany jest toast wzniesiony kieliszkiem wina musującego.

Bilet 190 zł –  dla członków  NSZZ Policjantów woj. małopolskiego

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej unikalnej oferty i życzymy Wam niezapomnianych przeżyć kulturalnych.