Jest nam niezmiernie miło podzielić się z naszymi czytelnikami doniesieniem o niezwykłym sukcesie naszego kolegi, Jana, który jest członkiem Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. małopolskiego i pełni służbę jako funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 2 września, podczas Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Opolskiej Arenie, Jan zdobył złoty medal, co stanowi ogromny sukces zarówno dla niego, jak i dla całego małopolskiego garnizonu.

Ten wyjątkowy małopolski policjant zaprezentował niezrównane umiejętności w Brazylijskim Jiu Jitsu podczas mistrzostw, pokonując rywali i zdobywając złoto. Jego wyjątkowe osiągnięcie nie tylko przynosi mu osobistą satysfakcję, ale również podkreśla wysoki poziom profesjonalizmu i umiejętności sportowych policjantów w Małopolsce.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy medal, jaki Jan zdobył na arenie sportowej. Wcześniej, podczas zawodów służb mundurowych w Mińsku Mazowieckim, kolega Jan wywalczył srebrny medal, co zostało odnotowane w artykule opublikowanym na stronie NSZZ Policjantów. (tutaj)

Ten spektakularny sukces nie jest efektem przypadku. Jan poświęcił wiele czasu i wysiłku na treningi, nieustannie rozwijając swoje umiejętności. Jego zaangażowanie oraz poświęcenie doprowadziły do osiągnięcia celu, jakim jest lśniący złoty medal, który zawisł na jego piersi.

Nasz kolega związkowiec stanowi doskonały przykład utalentowanego policjanta -sportowca w małopolskim garnizonie. Jego sukces podkreśla wysoką jakość zawodowców działających na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Małopolski. Dzięki takim funkcjonariuszom, jak Jan, zarówno lokalni mieszkańcy, jak i turyści, mogą czuć się naprawdę bezpiecznie.

Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa małopolskiego serdecznie gratuluje Janowi tego wyjątkowego osiągnięcia i życzy mu dalszych sukcesów na polu sportowym. Jego zaangażowanie oraz determinacja stanowią inspirację dla wszystkich członków związku i innych funkcjonariuszy. Jesteśmy dumni z naszego kolegi i jego osiągnięć, które przynoszą chlubę całej społeczności małopolskich policjantów.