W Karczmie Zadyma w Szaflarach na torze bowlingowym odbył się I Turniej w kręgle o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego Grzegorza Gubały. Turniej odbył się 24 marca br. i cieszył się dużym zainteresowaniem funkcjonariuszy policji z różnych jednostek.

Turniej zorganizowany został przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego przy współpracy z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Nowym Targu oraz Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Zakopanem. W turnieju wzięło udział 11 drużyn składających się z czterech zawodników. Wśród uczestników byli przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu i Zakopanem.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła drużyna funkcjonariuszy Wydziału Prewencji z Zespołu ds. Wykroczeń i Wydziału Sztab Policji nowotarskiej komendy. Drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu nowotarskiej komendy, a trzecie miejsce drużyna z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem i zawodniczką okazali się policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz puchary ufundowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Nowym Targu oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Zakopanem. Nagrody to m.in. vouchery na wizyty w Termach Szaflary, Termach Bania oraz Karczmie Zadyma.

Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim za świetną zabawę i zaciętą rywalizację, a sponsorom za pomoc w organizacji i przekazane nagrody. Turniej okazał się doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu dla funkcjonariuszy różnych jednostek policji.