Przed nami kolejny rok szkolny – a co za tym idzie – również wybór ochrony dla uczniów w postaci ubezpieczenia NNW. Rodzice często decydują się na ubezpieczenie NNW oferowane w szkole. Jest to polisa grupowa oferowana w trakcie zebrania klasowego na początku roku szkolnego. Koszt takiej „grupówki” to ok. 60-70zł rocznie. Uwaga, zakup takiego ubezpieczenia oznacza zazwyczaj niskie sumy ubezpieczenia i wąski zakres ochrony.

Proponujemy Państwu rozwiązanie przygotowane przez Wartę: Twoje NNW – pakiet dla Ucznia. To nowoczesna ochrona dzieci, młodzieży szkolnej i studentów do 26. roku życia. Pełny zakres ochrony i wszystko w podstawie gwarantuje spokój i bezpieczeństwo przez 12 dowolnych miesięcy.

  • Możliwość indywidualnego wyboru okresu ubezpieczenia, sumy ubezpieczenia od której uzależniona jest składka, pełny zakres ochrony w podstawie bez konieczności dokupywania poszczególnych elementów.
  • Ochrona NNW przez 24/7 przez 12 miesięcy w Polsce i na świecie.
  • Ochrona dziecka w szkole i poza nią, podczas wszystkich aktywności, uprawiania sportów i we wszystkich sytuacjach życiowych.
  • Ochrona podczas amatorskiego i wyczynowego uprawiania każdego rodzaju sportu (również sportów wysokiego ryzyka) zarówno w szkole, jak i poza szkołą – w klubach sportowych, sekcjach (udział w treningach, zawodach sportowych).
  • NNW nawet 50 000 zł Tak wysokie sumy ubezpieczenia przekładają się jednocześnie na wysokie wypłaty świadczeń, m.in.: 500 zł za 1% stałego uszczerbku, 3 000 zł za naprawę lub nabycie przedmiotów ortopedycznych po nieszczęśliwym wypadku, 10 000 zł na koszty leczenia NNW w RP.

 

Polisę z dodatkową 10% zniżką można w bardzo prosty sposób zawrzeć zdalnie, klikając w link: Sprawdź Ubezpieczenie NNW Szkolne

lub za pośrednictwem naszego Punktu:

Związkowy Punkt Informacyjny

Kredytowo-Ubezpieczeniowy

  1. Mogilska 109 Kraków (obok Biura Przepustek)

Tel. 694 969 044 lub 660 462 284

E-mail: biuro@instytutfinansow.com.pl

Zapraszamy