8 marca 2022 r., w trakcie uroczystej zbiórki zorganizowanej wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów z okazji Dnia Kobiet, Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Bogusław Chmielarz złożył Policjantkom i Pracownicom brzeskiej komendy życzenia oraz podziękowania.

„Drogie Panie,

                W  dniu Waszego Święta pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha. Życzę, by szczery uśmiech nie znikał z Waszych twarzy, a każdy nowy dzień był wyjątkowy i był powodem do zadowolenia. Niech nigdy nie zabraknie ciepła i miłości najważniejszych osób w Waszym życiu. Dziękuje za to, że czynicie świat lepszym i piękniejszym.

                W tym dniu nie można przejść obojętnie obok wielkiej ludzkiej tragedii, która rozgrywa się na Ukrainie. Nie jest to dzień radosny dla Kobiet , które musza stanąć przed wyborem rozłąki z rodziną, a niejednokrotnie przed wyborem pomiędzy życiem a śmiercią. Niech nasze serca będą blisko wszystkich Kobiet, które straciły swoich bliskich lub musiały rozstać się z rodziną. Życzę z całego serca   Wam i nam wszystkim – Pokoju, abyśmy go mogli doświadczyć i cieszyć się Dobrem, które niesie.”

Do uświetnienia uroczystości przyczynił się Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Małopolskiego, który ufundował słodki poczęstunek.

źródło:brzesko.policja.gov.pl