Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci suskich policjantów oraz pracowników Policji z powiatu suskiego uczestniczyły w specjalnym seansie kinowym, po którym na każdego czekał słodki upominek.

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny wspólnie z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego  NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Zarządu Terenowego NSZZ Pracowników Policji zorganizował wyjątkową niespodziankę dla dzieci suskich policjantów i pracowników Policji. W nowo otwartym budynku Centrum Kultury i Filmu im. B.Wildera  w Suchej Beskidzkiej.

Dzieci miały możliwość obejrzenia jednej z nowych bajek produkcji Disneya.  Po seansie każde dziecko otrzymało słodki upominek, który był wręczany przez Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z jego zastępcą podinsp. Marcinem Kaczmarkiem, a także przez Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. małopolskiego podinsp. Grzegorza Gubałę oraz Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy KPP Sucha Beskidzka asp.szt. Tadeusza Gacka. Zadowolenie najmłodszych z bajki jak i ze słodkich prezentów było ogromne, czego dowodem była radość na buziach dzieci i szerokie uśmiechy. Nie zabrakło wśród najmłodszych pluszowej maskotki „Policka”, który witając dzieci wchodzące do kina robił sobie z nimi wspólne zdjęcia, a na koniec pomagał wręczać okolicznościowe balony z logo Policji.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego dnia dla naszych dzieci w tym dyrektorowi Centrum Kultury i Filmu im. B.Wildera w Suchej Beskidzkiej Panu Grzegorzowi Wysmołkowi.

Wszystkim najmłodszym życzymy, aby uśmiechy i radość towarzyszyły im przez cały rok.