W dobie pandemii i wszechobecnych obostrzeń dotarcie do wszystkich policjantek garnizonu małopolskiego, chociaż w sposób symboliczny było priorytetem dla Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego. Poprzez Przewodniczących Zarządów Terenowych NSZZ Policjantów woj. małopolskiego,  Zarząd Wojewódzki przekazał słodką niespodziankę dla wszystkich 650 policjantek zrzeszonych w związku zawodowym z najserdeczniejszymi życzeniami, zdrowia, szczęścia, uśmiechu, a także siły w codziennym życiu oraz satysfakcji zawodowej.

8 marca 2021r. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Roman Kuster, Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. małopolskiego Grzegorz Gubała oraz przedstawiciele NSZZ Pracowników Policji przy KWP w Krakowie uroczyście przywitali i złożyli funkcjonariuszkom i pracownicom serdeczne życzenia z okazji „Dnia Kobiet”. Jednocześnie podziękowali paniom za uśmiech, serdeczność, wdzięk i fachowość, z którą spotykają się każdego dnia w trakcie ich służby i pracy.

Od świtu do późnego popołudnia Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Roman Kuster, Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. małopolskiego podinsp. Grzegorz Gubała oraz przedstawiciele NSZZ Pracowników Policji przy KWP w Krakowie uroczyście witali kobiety zmierzające do służby i pracy. Każda z Pań witana była serdecznymi życzeniami, szczerym, choć niewidocznym spod maseczki uśmiechem i piękną czerwoną różą – atrybutem miłości i odwagi. Na wszystkie czekał, wspaniały słodki tort symbolizujący słodycz i dostatek czego również życzyli Paniom organizatorzy.

zdjęcia: Malopolska Policja