W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce oddano do użytku specjalistyczną siłownię, z której korzystać będą funkcjonariusze jak również pracownicy cywilni wielickiej Policji. Inwestycja została zrealizowana w współpracy z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego.

20 listopada 2019 roku. o godz. 13:30 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowocześnie wyposażonej siłowni, z której na co dzień korzystać będą policjanci i pracownicy wielickiej jednostki. Realizacja tej inwestycji była kolejnym etapem prac jakie podjął Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce podinsp. Mirosław Strach na rzecz polepszania warunków służby wielickich funkcjonariuszy.

W uroczystym oddaniu do użytku inwestycji, dzięki której mundurowi zyskali miejsce, w którym będą mogli podnosić swą sprawność fizyczną wzięli udział: Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego podinsp. Grzegorz Gubała wraz z asp. Mariuszem Tylkiem, Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce, podinsp. Mirosław Strach ze swym zastępcą mł. insp. Markiem  Nowakiem, komendanci komisariatów w Gdowie oraz Niepołomicach, naczelnicy oraz pracownicy cywilni.

Podinsp. Mirosław Strach na ręce podinsp. Grzegorza Gubały złożył okolicznościowe podziękowanie od wielickich stróżów prawa.