ROBERT KASPRZYCKI – KONCERT „PÓŁ WIEKU CZŁOWIEKU”

(Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232), 8 grudnia 2019 r. (niedziela), godz. 18.00, bilety w cenie – 45 zł, członek NSZZP KWP, OPP i KMP w Krakowie będący funkcjonariuszem zatrudnionym w KWP, OPP i KMP w Krakowie – 35 zł.


Koncert na 50 urodziny Roberta Kasprzyckiego – znakomitego barda, charyzmatycznego wokalisty i krypto-standupera, którego występy łączą w sobie liryczny monsun, rockowy tajfun i huraganowy śmiech. Kasprzycki zagra solo i z zespołem – podstawą będzie Kasprzycki Band w składzie Max Szelęgiewicz – gitara, Krzysztof Wyrwa – bas, Adam Zadora – perkusja, jednak muzyczni Goście są niewykluczeni, a nawet mile widziani. Ci, co znają Kasprzyckiego od dawna, poczują się jak w wehikule czasu, ci, co przyjdą po raz pierwszy – nie raz na jego koncert powrócą. Po prostu mus być!


Dofinansowanie dla członków NSZZ Policjantów przy KWP i KMP będących funkcjonariuszami zatrudnionymi w KWP, KMP i OPP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP, KMP i OPP w Krakowie. Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny do nadkom. Kingi Leszkiewicz pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarzad-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.