Jesteśmy w trakcie promocji na przystępowanie  bez karencji do  programu PZU POLICJA 2015 (ubezpieczenie na życie z opieką medyczną , 15 wariantów ).

Promocja jest skierowana do funkcjonariuszy  i pracowników Policji oraz członków  ich rodzin, którzy :

  • aktualnie nie są objęci ubezpieczeniem na życie w ramach programu POLICJA 2015,
  • są ubezpieczeni w innym niż PZU Życie SA zakładzie ubezpieczeń,

 

Do ubezpieczenia bez karencji można przystąpić jeszcze  w dwóch terminach – od 1 czerwca 2019 roku albo 1 lipca 2019 roku.

Ostatecznie, osoby zainteresowane przystąpieniem do ubezpieczenia, są proszone o przekazanie deklaracji do 14.06.2019 (wtedy początek ubezpieczenia 01.07.2019 r)

na adres:

Sekretariat  ZW NSZZP w Krakowie

Kraków  ul. Mogilska 109 (obok Biura Przepustek KWP w Krakowie)

Od poniedziałku  do piątku w godz.: od 07 30 do 15 30

Pani Joanna Kurowska

Tel.:                                                                         Fax:

+48 539-732-990                                               +48 12 615-75-81

83-57-579                                                              83-57-581

+ 48 12-615-75-79

 e-mail: biuro@nszzp-malopolska.pl

W celu zapoznania się z programem zapraszam na stronę: https://policja-ubezpieczenia.pl/

Opis ubezpieczenia (broszura) i deklaracja, wzory wypełnienia: https://policja-ubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-na-zycie/dokumenty

W zakresie opieki medycznej rozbudowaliśmy znacznie naszą sieć placówek medycznych w woj. małopolskim (w załączeniu aktualna lista placówek w Małopolsce).

Od listopada 2018 r. otwarte jest, zbudowane od podstaw, Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kotlarska w Krakowie (w załączeniu pełny opis , lista lekarzy ).

PZU Zdrowie zakupiło też ostatnio prywatne przychodnie Alergo-med w Tarnowie i wiodący w Oświęcimiu Multimed, będziemy podnosić ich standard.

Jesteśmy też po transakcji przejęcie sieci placówek FALCK ( w całym kraju 1100 osób personelu medycznego, w Krakowie Centrum Medyczne na ul. Mazowieckiej).

Nowe ubezpieczenie PZU W razie Wypadku:

Opis ubezpieczenia W razie Wypadku (składki 6,50 zł lub 12 zł): https://policja-ubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-wrw-dokumenty

Do  nowego ubezpieczenia W razie Wypadku może przystąpić każdy funkcjonariusz/pracownik , niezależnie czy posiada pełne ubezpieczenie na życie z opieką medyczną.

Polecam szczególnie najmłodszym stażem funkcjonariuszom, którzy nie mają jeszcze potrzeby ubezpieczać się w pełnym zakresie ( ze świadczeniami rodzinnymi , z opcjami chorobowo-szpitalnymi, z opieką medyczną).

Za 6,50 zł lub przy zwiększonych świadczeniach za 12 zł, można mieć podstawową polisę wypadkową, dającą odszkodowanie m.in. przy  złamaniach kości, spowodowane uprawianiem sportu na kółkach, uprawianiem joggingu, grą w piłkę.

Wszelkich informacji na temat programu udzielają pracownicy brokera Mentor SA:

https://policja-ubezpieczenia.pl/kontakt