Z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wraz z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego oraz Wojewódzkim Zarządem Zakładowym NSZZ  Pracowników Policji przy udziale Wojewody Małopolskiego zorganizował uroczyste spotkanie w sali konferencyjnej im. insp. Marka Woźniczki. 

Nadinsp. dr Krzysztof Pobuta rozpoczął spotkanie od życzeń składając Paniom w imieniu własnym, swoich zastępców i całej męskiej kadry małopolskiej Policji szczere słowa szacunku i uznania. Kierując życzenia nie tylko do zebranych ale do wszystkich kobiet zatrudnionych i pełniących służbę w małopolskiej Policji podziękował za ich pracę, wkład i zaangażowanie. Życzył zadowolenia i satysfakcji z  realizacji zadań służbowych i dokonań w życiu prywatnym, by były  doceniane za to co robią, by spotykały się z szacunkiem przełożonych. Małopolska Policji dzięki Wam jest nie tylko najlepsza ale  jest również najpiękniejszą Policją w Polsce – powiedział na zakończenie generał.

W dalszej kolejności życzenia pod adresem Pań reprezentujących nasz garnizonu skierował Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik. Następnie głos zabrali nadkom. Grzegorz Gubała, przewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Wiesław Rajca, składając Paniom życzenia.

W kolejnym punkcie programu uroczystości Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej  odegrała koncert specjalnie dla zgromadzonych Pań. Zaskoczona widownia mogła również zobaczyć występ jednego z kolegów wcielającego się w rolę piosenkarza – celebryty.

Po artystycznej części spotkania  Panie mogły skorzystać z porad  firm kosmetycznych. Dla zgromadzonych przewidziano drobne upominki i poczęstunek.

źródło: http://malopolska.policja.gov.pl/