Zarząd Główny NSZZ Policjantów został zaproszony do współpracy przy tworzeniu nowego pomysłu znanego policyjnego YouTubera 811811 jakim jest projekt: PSY DAJĄ GŁOS na portalu You Tube

Ma to być odtrutka dla telewizyjnego chłamu, gdzie widownia karmiona jest bajkami oraz fantazjami na temat pracy policji. Jest to bardzo groźne i szkodliwe gdyż w społeczeństwie wytwarza się „syndrom W-11” w postrzeganiu polskiej policji. Utworzony kanał będzie zawierał PRAWDZIWE opowieści PRAWDZIWYCH policjantów. Na potrzeby wizualnego przekazu dorabiane będą do tych historii filmy/teledyski.

Wszystkie historie opowiadane i publikowane będą promować prawdziwy obraz tej naszej służby. Bez lukru, bez udawania, bez gwiazdorzenia. Nie będzie tu ŻADNYCH historii w gatunku „nie dali mi nagrody”, „kierownik to plecak” itp.

Interesuje nas wyłącznie historia jaką policjant doświadczył w codziennej służbie. Mogą to być historie straszne, śmieszne, kosmicznie dziwne. Jedno je łączy… są prawdziwe, Jesteśmy przekonani że takie przedstawienie tematu buduje pozytywny wizerunek formacji, jako takiej gdzie pracują profesjonaliści, którzy z chłodną głową potrafią znieść wszystko ale gdzieś tam w głębi pozostają ludźmi, którzy czują i przeżywają.

Jak powiedział 811811; ” Moim marzeniem jest nagranie co jakiś czas odcinka/rozmowy z DUŻYM PSEM – policjantem znanym z telewizji lub takim który pracował przy grubych sprawach o jakich nam krawężnikom się nie śniło” A my mu to umożliwimy.

Prezentujemy pierwszy pilotażowy odcinek. Kolejne wkrótce, mamy nadzieję, że będą pojawiać się cyklicznie co dwa tygodnie.

źródło: http://nszzp.pl/aktualnosci/psy-daja-glos-odcinek-1-pierwsza-lekcja/