Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i miłym odzewem na ofertęKrakowskiego Teatru VARIETE, Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zarezerwował
dla Państwa kolejny termin wydarzenia kulturalnego:

„CHICAGO”

(Krakowski Teatr Variete, ul. Grzegórzecka 71, Kraków), 11, 19, 21 października oraz 2 grudnia 2018 r. (czwartek, piątek, niedziela oraz niedziela), godz. 19.00, 19.00, 17.30 oraz 17.30, bilet w cenie ulgowej dla wszystkich –95zł, (cena regularna – 120 zł), członek NSZZP KWP w Krakowie – 85 zł.Rezerwacja biletów została dokonana z dużym wyprzedzeniem czasowym, stąd miejsca są w pierwszych rzędach.


Opis spektaklu

Chicago rok 1929. Gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się
za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie lądują w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw, Roxie otrzymuje niepowtarzalną szansę, by spełnić swoje marzenia, zwłaszcza, że z pomocą przychodzi jej znany adwokat Billy Flynn.   Prapremiera „Chicago” w reż. Boba Fosse’a miała miejsce 3 czerwca 1975 r. na Broadwayu, dwa lata później musical zszedł z afisza. Spektakl wznowiono w 1996 r. i od tej pory grany jest nieprzerwanie. Widowisko cieszy się ogromną popularnością nie tylko na Broadwayu, zostało wielokrotnie przetłumaczone i wystawione w 30 krajach na całym świecie. Na scenie Variete zobaczymy 19 aktorów, którym towarzyszy zespół 14 muzyków.


Dofinansowanie dla członków NSZZP KWP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt
telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail:
zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.

źródło: Przewodnicząca ZT NSZZ Policjantów KWP w Krakowie nadkom. Kinga Leszkiewicz