W dniu 09 czerwca 2018 roku odbędą się tegoroczne obchody Dnia Dziecka zorganizowane przez małopolskie służby mundurowe. Dla policyjnych związkowców oraz ich Rodzin przewidziano szereg bezpłatnych atrakcji.

Coroczny Festyn Rodzinny Służb Mundurowych przeznaczony jest zarówno dla rodzin związanych ze służbą mundurową, jak i tych, które planują w ciekawy i aktywny sposób spędzić wolny czas.
Tegoroczna impreza odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie przy al. Jana Pawła II 39. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe znajdujące się na terenie tej placówki.

W tym roku, dla wszystkich uczestników imprezy, przewidziano szereg darmowych atrakcji:

  • Zwiedzanie Muzeum Lotnictwa w Krakowie – z możliwością obejrzenia samolotów oraz sprzętu lotniczego
  • Pokaz sprzętu, wyposażenia i promocja poszczególnych służb mundurowych tj. Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Straży Granicznej.
  • Koncerty, pokazy sportowe, psów służbowych, wyszkolenia funkcjonariuszy, konkursy z nagrodami dla dzieci.

Dla wszystkich członków NSZZ Policjantów woj. małopolskiego i ich Rodzin przewidziano następujące bezpłatne i nielimitowane atrakcje:

Zjeżdżalnie Mega TYGRYS,  zjeżdżalnia TYGRYS, tor przeszkód TROPICANA, DISCO dmuchana dyskoteka,  suchy basen GRZYB MUCHOMOR, zamek DOMEK TRAPERA, EURO BUNGEE Mega Gold 4 stanowiska, kolejka elektryczna TRUCK, kule wodne, BOXER-KOPACZ, trampolina akrobatyczna, basen malucha, malowanie twarzy, figury z balonów, konkursy i zabawy z animatorkami dla dzieci.

Dodatkowo członkowie NSZZ Policjantów wraz z najbliższą Rodziną mogą otrzymać talony żywieniowe w dofinansowanych przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów obniżonych kwotach:

Bony dla dorosłych:

  • 5,00 zł Kiełbasa w zestawie z: bułką, ketchupem, ogórkiem, wodą
  • 7,00 zł Karkówka lub filet drobiowy w zestawie z: bułką, musztardą, ketchupem, ogórkiem, wodą.

Bony dla dzieci:

  • 5,00 zł Filecik drobiowy lub kiełbasa do wyboru na miejscu, w zestawie z: bułką, musztardą, ketchupem, ogórkiem, wodą lub soczkiem.
  • 3,00 zł. Zestaw na słodko: lód na patyku, baton, banan, soczek lub woda.

Pozostali uczestnicy, jak co roku, mogą skorzystać z pełnopłatnej oferty cateringowej oraz innych atrakcji dostępnych na miejscu imprezy.


Jeżeli wraz ze swoją Rodziną planujesz uczestnictwo w tej imprezie, prosimy abyś poinformował nas o tym do 22 maja br. za pośrednictwem policjanta pełniącego funkcję Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Twojej jednostce. Jest to niezbędne do uzyskania związkowych bonów oraz opasek.


 Jako swoistą promocję imprezy, udostępniamy film z przebiegu dnia dziecka służb mundurowych w 2017 roku.