Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ofertą Krakowskiego Teatru VARIETE, Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zarezerwował dla Państwa kolejny termin wydarzenia kulturalnego:

„CHICAGO”

Krakowski Teatr Variete, ul. Grzegórzecka 71, Kraków), 27 kwietnia/12 maja 2018 r. (piątek)/(sobota), godz. 19.00/20.00, bilety w cenie ulgowej dla wszystkich – 95 zł, (cena regularna – 120 zł), członek NSZZP – funkcjonariusz KWP w Krakowie – 85 zł. Rezerwacja biletów została dokonana z dużym wyprzedzeniem czasowym, stąd miejsca są w pierwszych rzędach.


Opis spektaklu:

Chicago rok 1929. Gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie lądują w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw, Roxie otrzymuje niepowtarzalną szansę, by spełnić swoje marzenia, zwłaszcza, że z pomocą przychodzi jej znany adwokat Billy Flynn.   Prapremiera „Chicago” w reż. Boba Fosse’a miała miejsce 3 czerwca 1975 r. na Broadwayu, dwa lata później musical zszedł z afisza. Spektakl wznowiono w 1996 r. i od tej pory grany jest nieprzerwanie. Widowisko cieszy się ogromną popularnością nie tylko na Broadwayu, zostało wielokrotnie przetłumaczone i wystawione w 30 krajach na całym świecie.  Na scenie Variete zobaczymy 19 aktorów, którym towarzyszy zespół 14 muzyków.


Dofinansowanie dla członków NSZZP – funkcjonariusza KWP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt
telefoniczny z nadkom. Kingą Leszkiewicz pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.