PROMOCJE

                                              Zostań abonentem sieci T-Mobile za 10 zł miesięcznie !

• Nielimitowane rozmowy

• Nielimitowane smsy i mmsy

• 12 GB Internetu

 

Aby skorzystać z oferty skontaktuj się ze swoim przewodniczącym terenowym lub odwiedź nas w Krakowie na ul. Mogilskiej 109.

Kliknij aby pobrać broszurę

 


 Oferta karnetów sportowych VanityStyle – od 89 zł !

• Możliwość korzystania z 3500 obiektów w całej Polsce

• Bogaty dostęp do wielu dyscyplin sportowych (baseny , sztuki walki, korty tenisowe, siłownie, joga, zumba itp.)

• Obsługiwany przez największą sieć siłowni w Krakowie – Platinium

Kliknij aby pobrać broszurę


Narty w Krynicy – Stacja ” Tylicz – Ski „

Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy, bezpieczne i urozmaicone 5 km tras. Już teraz wszystko to, czeka na Ciebie i Twoich bliskich w Stacji Narciarskiej Tylicz-Ski.
Położenie ośrodka w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, spokojna okolica, dobry dojazd i baza noclegowa zapewnią udany wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.

Szerokie polany połączone nartostradami, umożliwiają wiele różnych zjazdów z górnej stacji. Ze względu na duże powierzchnie stoków jazda jest bezpieczna i każdy znajdzie przestrzeń dla siebie.

Szkółki narciarskie, wypożyczalnie oraz kilka punktów gastronomicznych oferujących regionalną kuchnię to dodatkowe atuty stacji.

Całodzienne karnety zjazdowe dla członków NSZZ Policjantów oraz ich rodzin
w cenie 55 złotych.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerami telefonów : 12 615 75 76/12 615 75 75.
Karnety do odbioru w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego – ul. Mogilska 109, Kraków


 

Ferie zimowe w Lubomierzu

Lubomierz położony jest 65 km od Krakowa. Stacja narciarska Lubomierz Ski umiejscowiona jest na północnym stoku Jaworzynki (1026 m n.p.m.) – tuż przy granicy Gorczańskiego Parku Narodowego. W ośrodku zainstalowane są obecnie trzy wyciągi narciarskie. Szybki, podwójny orczyk o długości prawie 700 metrów i różnicy wzniesień dochodzącej do 200 metrów,  pojedynczy wyciąg orczykowy o długości 400 metrów i różnicy wzniesień prawie 110 metrów. Trasy narciarskie posiadają system sztucznego naśnieżania i oświetlenia. Przy dolnej stacji znajdują się szkoły narciarskie, zatrudniające doświadczonych instruktorów posiadających licencję PZN, miłych i kulturalnych, dla których nauka to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja.

6- godzinne karnety dla członków NSZZ Policjantów oraz ich rodzin w okazyjnej cenie 40 zł !
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerami telefonów : 12 615 75 76/12 615 75 75
Karnety do odbioru w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego – ul. Mogilska 109, Kraków


Z myślą o wakacyjnym wypoczynku dzieci i młodzieży, proponujemy Państwu, skorzystanie z wynegocjowanej przez Zarząd Terenowy KWP w Krakowie NSZZ Policjantów, oferty rodzinnego spędzenia wolnego czasu dla wszystkich funkcjonariuszy, pracowników małopolskiej Policji oraz ich Rodzin.

Propozycja ta dotyczy zakupu biletów do Parku Rozrywki „Zatorland”  w Zatorze w kwotach 45 zł (bilet normalny) i 35 zł (bilet ulgowy). Standardowa cena wstępu wynosi odpowiednio 59.90 i 49.90 zł.
Specjalna promocja dotyczy zakupu dwudniowych biletów wstępu w „pakiecie premium plus”, który obejmuje wstęp do: lunaparku, parku ruchomych dinozaurów, parku mitologii, parku owadów, parku bajek oraz zwiedzanie domu do góry nogami, seans w kinie 5D Extreme i 360 3D. W ofercie tej będzie również dostępne wejście do parku w dniach 12-15 sierpnia 2017 r. w godzinach wieczornych do 23.00.
Promocja ta ważna jest do 31 października 2017 r.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Przewodniczącą Zarządu Terenowego KWP w Krakowie NSZZ Policjantów Kingą Leszkiewicz, pod nr telefonu: 54-816, 696-433-894 lub e-mailowy: kinga.leszkiewicz@malopolska.policja.gov.pl, celem odebrania zaproszeń-voucherów, na podstawie, których będzie można zakupić bilety wstępu wraz  ze specjalną zniżką dla pracowników i funkcjonariuszy Policji.