PROMOCJE

                                              Zostań abonentem sieci T-Mobile za 10 zł miesięcznie !

• Nielimitowane rozmowy

• Nielimitowane smsy i mmsy

• 12 GB Internetu

 

Aby skorzystać z oferty skontaktuj się ze swoim przewodniczącym terenowym lub odwiedź nas w Krakowie na ul. Mogilskiej 109.

Kliknij aby pobrać broszurę

 


 Oferta karnetów sportowych VanityStyle – od 89 zł !

• Możliwość korzystania z 3500 obiektów w całej Polsce

• Bogaty dostęp do wielu dyscyplin sportowych (baseny , sztuki walki, korty tenisowe, siłownie, joga, zumba itp.)

• Obsługiwany przez największą sieć siłowni w Krakowie – Platinium

Kliknij aby pobrać broszurę

 


Z myślą o wakacyjnym wypoczynku dzieci i młodzieży, proponujemy Państwu, skorzystanie z wynegocjowanej przez Zarząd Terenowy KWP w Krakowie NSZZ Policjantów, oferty rodzinnego spędzenia wolnego czasu dla wszystkich funkcjonariuszy, pracowników małopolskiej Policji oraz ich Rodzin.

Propozycja ta dotyczy zakupu biletów do Parku Rozrywki „Zatorland”  w Zatorze w kwotach 45 zł (bilet normalny) i 35 zł (bilet ulgowy). Standardowa cena wstępu wynosi odpowiednio 59.90 i 49.90 zł.
Specjalna promocja dotyczy zakupu dwudniowych biletów wstępu w „pakiecie premium plus”, który obejmuje wstęp do: lunaparku, parku ruchomych dinozaurów, parku mitologii, parku owadów, parku bajek oraz zwiedzanie domu do góry nogami, seans w kinie 5D Extreme i 360 3D. W ofercie tej będzie również dostępne wejście do parku w dniach 12-15 sierpnia 2017 r. w godzinach wieczornych do 23.00.
Promocja ta ważna jest do 31 października 2017 r.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Przewodniczącą Zarządu Terenowego KWP w Krakowie NSZZ Policjantów Kingą Leszkiewicz, pod nr telefonu: 54-816, 696-433-894 lub e-mailowy: kinga.leszkiewicz@malopolska.policja.gov.pl, celem odebrania zaproszeń-voucherów, na podstawie, których będzie można zakupić bilety wstępu wraz  ze specjalną zniżką dla pracowników i funkcjonariuszy Policji.